RT1210CRD07649RL
MFR.Part #
RT1210CRD07649RL
JLCPCB Part #
C4132062
Description
-55℃~+125℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS