AC1206FR-103R3L
MFR.Part #
AC1206FR-103R3L
JLCPCB Part #
C7066043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS