TC124-FR-07215KL
MFR.Part #
TC124-FR-07215KL
JLCPCB Part #
C1732372
Description
215kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS