MFR50SFBF52-9R1
MFR.Part #
MFR50SFBF52-9R1
JLCPCB Part #
C3376676
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS