RT1210CRD073K83L
MFR.Part #
RT1210CRD073K83L
JLCPCB Part #
C1707623
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS