RT0805BRD071R2L
MFR.Part #
RT0805BRD071R2L
JLCPCB Part #
C20165807
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS