RT1210CRE073K83L
MFR.Part #
RT1210CRE073K83L
JLCPCB Part #
C1705561
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS