RT1210CRB0782KL
MFR.Part #
RT1210CRB0782KL
JLCPCB Part #
C4071914
Description
-55℃~+125℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS