RT0402DRE07348RL
MFR.Part #
RT0402DRE07348RL
JLCPCB Part #
C853917
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS