RT0805BRA0715KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRA0715KL
JLCPCB Part #
C6668840
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS