RT1210CRB07324RL
MFR.Part #
RT1210CRB07324RL
JLCPCB Part #
C4296111
Description
-55℃~+125℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS