AT1206DRE0754R9L
MFR.Part #
AT1206DRE0754R9L
JLCPCB Part #
C2135680
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS