RC2010FK-0723K2L
MFR.Part #
RC2010FK-0723K2L
JLCPCB Part #
C877257
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS