SG73P2ERTTD6041F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6041F
JLCPCB Part #
C5751956
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS