RT1210CRB0724R9L
MFR.Part #
RT1210CRB0724R9L
JLCPCB Part #
C6288567
Description
-55℃~+125℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS