RC1210FR-0761K9L
MFR.Part #
RC1210FR-0761K9L
JLCPCB Part #
C875084
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS