SG73P2ETTD221G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD221G
JLCPCB Part #
C4284584
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS