RT1210CRB071K54L
MFR.Part #
RT1210CRB071K54L
JLCPCB Part #
C4329683
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS