RT1210CRB0715K4L
MFR.Part #
RT1210CRB0715K4L
JLCPCB Part #
C3942579
Description
-55℃~+125℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS