RT2010DKE07274RL
MFR.Part #
RT2010DKE07274RL
JLCPCB Part #
C1715371
Description
-55℃~+125℃ 200V 274Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS