RT1210CRB07127RL
MFR.Part #
RT1210CRB07127RL
JLCPCB Part #
C4267464
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS