RC2010FK-0790K9L
MFR.Part #
RC2010FK-0790K9L
JLCPCB Part #
C877651
Description
-55℃~+155℃ 750mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS