RC1206FR-13590RL
MFR.Part #
RC1206FR-13590RL
JLCPCB Part #
C7038586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS