RT1206WRD07243KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRD07243KL
JLCPCB Part #
C4328925
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS