RT2010DKE07825RL
MFR.Part #
RT2010DKE07825RL
JLCPCB Part #
C1715265
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS