RK73G2BRTTD4120D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4120D
JLCPCB Part #
C6649231
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS