RT1206WRD0716RL
MFR.Part #
RT1206WRD0716RL
JLCPCB Part #
C4209127
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS