AT0805CRD0716RL
MFR.Part #
AT0805CRD0716RL
JLCPCB Part #
C2146085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS