MFR-25FTE52-24R9
MFR.Part #
MFR-25FTE52-24R9
JLCPCB Part #
C1371157
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS