RT1206WRD0714K7L
MFR.Part #
RT1206WRD0714K7L
JLCPCB Part #
C4357454
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS