RC2010FK-07931KL
MFR.Part #
RC2010FK-07931KL
JLCPCB Part #
C877657
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS