AC0603FR-0710ML
MFR.Part #
AC0603FR-0710ML
JLCPCB Part #
C227547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS