RT1206WRC075K6L
MFR.Part #
RT1206WRC075K6L
JLCPCB Part #
C4296518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS