RN732BTTD1470F25
MFR.Part #
RN732BTTD1470F25
JLCPCB Part #
C4034677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS