RT1206WRC0759RL
MFR.Part #
RT1206WRC0759RL
JLCPCB Part #
C3982031
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS