MFR25SFTF52-887K
MFR.Part #
MFR25SFTF52-887K
JLCPCB Part #
C3384611
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS