RE0402BRE0776K8L
MFR.Part #
RE0402BRE0776K8L
JLCPCB Part #
C4126534
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS