AR1206JR-0727KL
MFR.Part #
AR1206JR-0727KL
JLCPCB Part #
C4044927
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS