RT1206WRB079K53L
MFR.Part #
RT1206WRB079K53L
JLCPCB Part #
C3983373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS