RT0805FRD071M5L
MFR.Part #
RT0805FRD071M5L
JLCPCB Part #
C6288431
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS