RT0402BRB07920RL
MFR.Part #
RT0402BRB07920RL
JLCPCB Part #
C852426
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS