RT1206WRB07481RL
MFR.Part #
RT1206WRB07481RL
JLCPCB Part #
C4042259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS