RT1206WRB07681RL
MFR.Part #
RT1206WRB07681RL
JLCPCB Part #
C4284985
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS