YC162-FR-07348RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-FR-07348RL
JLCPCB Part #
C6015029
Package
0603x2
Description
2 348Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS