AA0805FR-0723K7L
MFR.Part #
AA0805FR-0723K7L
JLCPCB Part #
C4048837
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS