RT1206FRE07649KL
MFR.Part #
RT1206FRE07649KL
JLCPCB Part #
C872862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS