MFR-12FTF52-86R6
MFR.Part #
MFR-12FTF52-86R6
JLCPCB Part #
C1370282
Description
-55℃~+155℃ 167mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS