RE0805FRE0760K4L
MFR.Part #
RE0805FRE0760K4L
JLCPCB Part #
C6758386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS