AT1206CRD07220KL
MFR.Part #
AT1206CRD07220KL
JLCPCB Part #
C1697160
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS