RT1206BRE0760K4L
MFR.Part #
RT1206BRE0760K4L
JLCPCB Part #
C871408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS